Deri Mont Modası

Deri Montların Etkisi

Şık görünmek ve stil sahibi olarak kendini lanse etmek birçok kişi tarafından en çok istenilen düşüncelerin arasında gelmektedir. 1 sene içinde bile moda trendelerinin sayısız değiştiği günümüzde artık kişilerin moda takibi ve şık giyinme konusunda ciddi sıkıntılar çektiğini görüyoruz.

Bu yazımızda şık bir bir görüntü için çok basit yöntemler ile amaca ulaşmak için deri montların etkisi üzerine faydalı olacağına inandığımız bir yazıyı sizler için hazırladık.

Popülerliğini Kaybetmeyen Deri Montlar

Özellikle her mevsim giyinme özelliği olduğundan dolayı deri mont ve çeketler her dönem ilgi odağı olmuştur. 2016 yılını bitirdiğimizde yapılan araştırmalarda sene içinde deri mont ve çeketlere geçmiş yıllara nazaran çok dafa fazla talep olduğu hatta 2017 yılı moda fikirleri arasında da başta deri çeketler olmak üzere derinini yine moda için önemli bir rol oynaması beklendiği bilinmektedir.

Erkek İçin Deri Montlar

Özellikle kapşonlu deri montlar çok tercih edilmektedir. Düz giyinmenin dışına çıkmak isteyenlerin terchileri ise motorcu havasında olan deri montlar olmaktadır. Erkeklerde ceket seçiminde ise daha çok dar kesim ve spor kesim deri çekeler ilgi odağı olmaktadır. Özellikle erkekler için dar kesim deri çeketler her ortama ayak uydurabilmesinden dolayı en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Bayanlar İçin Deri Montlar

Erkeklere nazaran bayanlar için deri ürünlerin çeşitliliği daha fazla olduğu bilinmektedir. Bayanlar tarafından en çok tercih edilen deri montlar arasında süet ve yandan fermuarlı olarak bilinen modeller tercih edilmektedir. Aynı şekilde erkeklerde olduğu gibi bayanlarda da kapşonlu deri montlar şık bir görünüm oluşturmaktadır.

 

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir