Yasal Uyarı

– modakiyafetler.com tanıtım amaçlı kitap yayınlar.

– Kitaplar tanıtım amaçlı olduğundan yapımcı firma/telif sahibi”nin bize ulaşması halinde ilgili tanıtım metinleri sitemizden kaldırılacaktır.

– Sitemizde kesinlikle kitapların PDF’leri paylaşılmaz

– Başlıklara yapılan yorum ve cevaplardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

– Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler veya meslek birlikleri, editör@modakiyafetler.com adresinden bizlere ulaşabilirler.

– Kitaplar tanıtım amaçlı olduğundan hak sahibi kişi veya şirketin bize mail atması halinde, isteği üzerine tüm dosyaları kaldırılır. 5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen kişi üç gün (3) içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır. İsteği yerine getirilmediği takdirde savcılığa başvurabilir. Ancak hiçbir hak sahibi kişinin isteği olumsuz sonuçlanmamaktadır.

– Ayrıca modakiyafetler.com 5651 sayılı yasada açıkça belirtilen yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Yasaya göre modakiyafetler.com site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etmek gibi bir görev ve sorumluluğu yoktur. Bu sebepten dolayı modakiyafetler.com Yönetimi uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir.

modakiyafetler.com sitesini kullanan üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz tüm site kurallarını kabul etmiş sayılır.